Honsha
TWI institute
Air academy associates
honsha

Honsha japonų kalboje reiškia centrinė būstinė. Tai vieta (Toyota city), kur daugelis dabartinių Honsha mokytojų ir buvo apmokyti.
Honsha žinios ir patirtis leidžia organizacijoms padidinti efektyvumą ir sumažinti išlaidas nepriklausomai nuo jų dydžio, ar tai būtų smulkios ir vidutinės įmonės, ar didžiausios tarptautinės organizacijos.
Lean įgyvendinimas vyksta įvairiose industrijose: automobilių, maisto, vaistų, logistikos, sveikatos apsaugoje, finansų, savidaldose ir kitose.

www.honsha.org

Представители

Sammy Obara Cмотреть

Sammy Obara

Darril Wilburn Cмотреть

Darril Wilburn

Carlos Fukamizu Cмотреть

Carlos Fukamizu

Bob Plummer Cмотреть

Bob Plummer

Lando Nishida Cмотреть

Lando Nishida

Sidney K. Satake Cмотреть

Sidney K. Satake

Leonardo T. Yoshida Cмотреть

Leonardo T. Yoshida

close Sammy Obara

Sammy Obara

„Honsha“ vykdantysis direktorius Sammy Obara įsisavino Toyota gamybos sistemos principus ir padėjo ją diegti Toyota gamyklose Japonijoje, Brazilijoje, Venesueloje ir Jungtinėse valstijose. Jis mokė Lean principų daugybę konsultacinių kompanijų bei švietimo institucijų kaip Harvardas ir Stanfordas, taip pat dalyvavo humanitarinėse misijose Azijoje ir Afrikoje.

Per beveik 30 metų Lean patirtį Sammy padėjo daugiau kaip 350 kompanijų, vykdė projektus įvairiose sferose: nuo mokyklų, ligoninių iki karinių dalinių bei daugybėje kitų, dirbdamas įvairiose šalyse: Kinijoje, Meksikoje, Kanadoje, Indonezijoje, Brazilijoje, Japonijoje, Austrijoje, D.Britanijoje, JAV bei Lietuvoje.

Turėdamas technologijų vadybos lapsnį jis taip pat yra Lean Instituto akademinės bendruomenės narys ir Kalifonijos bendruomenės koledžų dėstytojas Pasaulinio strategijos valdymo studijoms. Sammy skaito atvirąsias Lean paskaitas Stenfordo Universitete ir San Diego valstybiniame universitete, bei buvo kviečiamas skaityti pranešimus konferencijose, kurias rengė Amerikos gamybos ir atsargų valdymo draugijos (APICS), Amerikos Produktyvumo ir kokybės asociacija (APQ), Amerikos kokybės draugija (ASQ).

Sammy laisvai kalba portugalų, ispanų, anglų kalbomis, taip pat moka japonų kalbą.

arrow arrow
close Darril Wilburn

Darril Wilburn

Darril pradėjo studijuoti TPS/Lean sistemą vidinių Toyota mokytojų ruošimo programoje. Jis vystė ir diegė „Toyota way 2001“ metodiką didžiausioje Toyota gamykloje Šiaurės Amerikoje, bei dirbo su Toyota Institutu Japonijoje, diegdamas „Toyta Business Practice“ programą. Jis vadovavo pirmajam bandomajam pasaulinio lygio programos moduliui ir vedė mokymų sesijas Šiaurės Amerijos aukščiausio lygio vadovams.

Prisijungęs prie Honsha Darril turėjo galimybę dirbti su daugiau kaip 100 organizacijų įvairiose šalyse, tarp jų: JAV, Brazilijoje, Indonezijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Lenkijoje ir Lietuvoje. Darril aktyviai dalyvauja šviečiamoje veikloje skaitydamas paskaitas ir darydamas pranešimus apie Lean principus konferencijose visame pasaulyje, bendradarbaudamas su:

  • „Harvardo verslo apžvalga“ (Harvard Business Review) – Lotynų Amerikoje, Čilėje, Ekvadore ir Meksikoje;
  • Abu Dhabi talentų konferencija;
  • JAV Vašingtono vastijos Lean seminaru;
  • Lietuvos Respublikos Ministro pirmininko Lean konferencija;
  • ISM Vadybos ir ekonomikos universitetu, Vilnius, Lietuva.

Darril laisvai kalba anglų kalba.

arrow arrow
close Carlos Fukamizu

Carlos Fukamizu

Carlos turi daugiau nei 20 metų patirtį Lean srityje, kurios didžiąją dalį sukaupė Toyota organizacijoje. Po intensyvių asmeninio ugdymo kursų ir mokymų su aukščiausio lygio Toyota mokytojais Japonijoje ir Brazilijoje, jis vėliau vadovavo pokyčiams skirtinguose organizacijos skyriuose.

Carlos patirtis leidžia organizacijoms padėti įgyvendinti pokyčius įvairiuose versluose. Naudodamas savo tarptautines žinias jis vadovavo šimtams Kaizen sesijų ir vedė organizacijas įgyvendinant Lean.
Jis turi išskirtinę patirtį ir žinias, naudojant visus Lean įrankius ir technikas, labiausiai skirdamas dėmesį klientų muda (vertės nekuriančių procesų) mažinimui, kaizen (nuolatiniam tobulinimui), 5S (vizualiai darbo vietai), kanban (atsargų valdymui) ir PDCA (problemų sprendimui). Papildomai savo žinias gilino specialiuose Lean mokymuose Japonijoje ir Amerikoje. Carlos laisvai kalba japonų, anglų, ispanų ir portugalų kalbomis.

arrow arrow
close Bob Plummer

Bob Plummer

Bobo profesinę karjerą sudaro 15 metų patirtis pirmaujančiose organizacijose gamybos srityje, įskaitant darbą „Toyota“ ir „General Motors“ bendroje įmonėje NUMMI, taip pat 15 metų patirtis einant padalinio prezidento bei generalinio direktoriaus pareigas gamybos ir paslaugų bendrovėse.

Būdamas padalinio prezidentu ir generaliniu direktoriumi jis keliose įmonėse įgyvendino TPS/Lean. Vienas didžiausių jo tobulinimo projektų įgyvendintas pasaulinėje plastikines pakuotes gaminančioje įmonėje „Portola Packaging“, kurios metinė apyvarta siekia 200 milijonų JAV dolerių. Antrasis – automobilių detales gaminančioje įmonėje „Siegel-Robert Automotive“ (metinė apyvarta 450 milijonų JAV dolerių). Įgyvendindamas TPS/Lean ir Kaizen principus organizacijose jis orientavosi į vadovo vaidmens svarbą, prasmingus rodiklius, Kaizen įgūdžių ir gebėjimų kūrimą, organizacijos kultūros transformaciją ir lyderiavimo teisių suteikimą.

Kaip „Honsha“ vykdomasis direktorius Bobas dirba su klientais, kad galėtų pertvarkyti jų organizacijas ir išlaisvintų komandos narių žmogiškąjį potencialą, įtraukdamas juos į problemų sprendimo procesus, kurie būtini, norint kuo tiksliau atitikti klientų lūkesčius dėl tiekimo laiko, kokybės ir produktų bei paslaugų kainos. Šių rezultatų jis siekia sutelkdamas dėmesį į organizacinių gebėjimų stiprinimą ir įgyvendindamas tokius principus bei praktiką, kurie kuria nuolatinio tobulinimo kultūrą. Šiuo metu jis daugiausia dėmesio skiria gamybos, sveikatos priežiūros sritims ir darbui su vyriausybės sektoriumi.
Bobas turi Keteringo universiteto pramonės inžinerijos bakalauro diplomą ir Harvardo verslo mokyklos magistro laipsnį.

arrow arrow
close Lando Nishida

Lando Nishida

Lando sukaupė 14 metų Lean eksperto ir konsultanto praktiką. Jis yra Lean akademijos Portugalijoje viceprezidentas ir vienas iš steigėjų. Taip pat dalyvauja Lean instituto Prancūzijoje veikloje kaip vyresnysis patarėjas ir projektų vadovas. Savo profesinės karjeros metu mokė vadybininkus ir diegė Lean principus tokiose srityse kaip gamyba, sveikatos priežiūra ligoninėse, administravimas ir paslaugų sektorius daugiau kaip 30 šalių Pietų Amerikoje, Europoje ir Azijoje.

arrow arrow
close Sidney K. Satake

Sidney K. Satake

S.Satake sukaupė daugiau kaip 10 metų Lean patirtį. Įgijęs inžinieriaus specialybę ir vadybos magistro laipsnį jis 6 metus dirbo Toyota organizacijoje Brazilijoje kokybės užtikrinimo srityje. Būdamas plieno lakštų ir cheminių medžiagų specialistu žinias S.Satake gilino Toyota pagrindinėje būstinėje ir Kentukio padalinyje, JAV. Jis sukūrė žaliavų kokybės užtikrinimo sistemą, valdant informaciją tarp tiekėjų ir Toyota gamyklų Brazilijoje ir Argentinoje ir numatant korekcines priemones, bei galimybes gerinti žaliavų kokybę.

arrow arrow
close Leonardo T. Yoshida

Leonardo T. Yoshida

L. Yoshida yra diplomuotas mechanikos inžinierius, įgijęs MBA laipsnį. TPS/Lean patirtį jis sukaupė daugiau, nei 15 metų dirbdamas Toyota Brasil organizacijoje.

Jis vadovavo gamybos bei darbų saugos ir aplinkosaugos projektams ir tapo technikos skyriaus vadovu. 2 metus praktinius įgūdžius  L. Yoshida vystė Toyota organizacijoje Japonijoje. Jis  koordinavo Lean diegimą EATON, bei kitose organizacijose Lotynų Amerikoje ir Europoje, taip pat ir Lietuvoje.

L. Yoshida kalba portugalų, anglų ir japonų kalbomis.

arrow arrow
twi institute

TWI institutas – patikimas „Training Within Industry“ ir „Toyota Kata“ mokymų, sertifikavimo, įgyvendinimo, ugdomojo vadovavimo ir švietimo išteklius sparčiai augančiai gamybos, sveikatos priežiūros ir paslaugų pramonių specialistų ir instruktorių bendruomenei visame pasaulyje.
TWI institutas jums suteiks pasaulinės klasės meistrų trenerių ir profesionalų kompetenciją ir jūs galėsite tapti besiplečiančio pasaulinio specialistų tinklo dalimi. Šios bendruomenės nariai – profesionalai, kurie, siekdami užsibrėžtų tikslų, dalyvauja instituto rengiamuose mokymuose ir mokosi vieni iš kitų. TWI institutas padeda maksimaliai išnaudoti darbų vadovų ir komandos vadovų vaidmenis organizacijoje, pagerinti darbuotojų įsitraukimo lygį, pasiekti tvarių ir pamatuojamų rezultatų bei užtikrinti profesionalumą organizacijos veikloje.
Esame tarptautinė organizacija
Mūsų pagrindinė būstinė yra įsikūrusi Sirakūzuose (Niujorko valstijoje, JAV), taip pat turime įsteigę biurus, kuriuose dirba mūsų treneriai, 33 pasaulio šalyse. TWI institutas teikia paslaugas klientams iš Šiaurės Amerikos ir kitų žemynų nuo 2002 m. TWI mokymų medžiaga išversta į daugiau nei 18 kalbų, įskaitant malajų, čekų, danų, olandų, anglų, falam, prancūzų, vokiečių, ispanų, vengrų, italų, putunchua (standartinę kinų), lenkų, švedų, portugalų ir vietnamiečių kalbas (kalbų sąrašas nuolat plečiamas).
Turime sukaupę įvairialypę rinkos patirtį
TWI institute turime patirties bendradarbiaudami su įmonėmis ir organizacijomis iš įvairių pramonės sektorių – nuo gamybos, aviacijos, kosmoso bei automobilių iki sveikatos priežiūros, farmacijos ir statybos.
Standartizuoto darbo kūrimas – vienas iš Lean principų. TWI institutas šį metodą vertina labai rimtai. Šiais mąstymo principais pagrįstas ir trenerių sertifikavimas – dedame visas pastangas norėdami užtikrinti, kad TWI instituto sertifikatą įgiję treneriai laikytųsi aukštų „Training Within Industry“ standartų.
Mūsų sėkmės istorija
„Training Within Industry“ programos istorija – itin turtinga. Nuo 1940 m. Lean filosofija pagrįsti verslo valdymo procesai padėjo daugeliui verslų pasiekti tvarių teigiamų pokyčių. Šiuolaikines įmones, pritaikiusias TWI instituto metodologiją, ir toliau lydi sėkmė. Daugeliu atvejų TWI pagalba pasiekti rezultatai pranoksta ankstesnius rezultatus, tačiau šią metodologiją taikančių kompanijų pasiekimus atspindi ne tik standartiniai verslo rodikliai. Juose vyksta teigiami organizaciniai pokyčiai, auga darbuotojų įsitraukimo lygis ir jų vaidmuo kompanijos veikloje.

Представители

Patrick Graupp Cмотреть

Patrick Graupp

close Patrick Graupp

Patrick Graupp

«TWI Institutas» viceprezidentas, meistras treneris

Patrick pradėjo savo mokymų karjerą SANYO Electric Korporacijos mokymų centre Japonijoje, kur jį TWI metodikos mokė Kazuhiko Shibuya. Vėliau jis buvo paaukštintas į SANYO Šiaurės Amerikos korporacijos žmogiškųjų išteklių vadovo poziciją.

2001 metais Patrick užmezgė partnerystę su Bob Wrona ir pradėjo pirmuosius TWI projektus Syracuse, ir tai tapo TWI Instituto įkūrimo pagrindu. Institute apmokyti daugiau nei 800 sertifikuotų trenerių, kurie veda mokymus gamybos, statybų, energetikos, paslaugų sektorių įmonėms visame pasaulyje. Šias pastangas ir patirtį jis pateikė knygoje “TWI darbo knyga: esminiai vadovų įgūdžiai”, kuri 2007 m. gavo Shingo prizą už profesionalius tyrimus. Patrick yra taip pat daugelio knygų dedikuotų TWI, kaip: “TWI diegimas: kultūros, paremtos įgūdžiais, kūrimas ir valdymas”, “Standartizuotas darbas sveikatos priežiūroje: TWI panaudojimas kokybės sukūrimui”, “Globalios besimokančios organizacijos kūrimas: TWI naudojimas strateginės darbo jėgos plėtrai LEGO grupėje”.

air academy

„Air Academy Associates“ – konsultacinė firma, taikanti moderniausius Six Sigma kokybės vadybos principus. Įmonė teikia pažangias konsultavimo ir mokymo paslaugas, rengia praktinius seminarus, leidžia statistinius leidinius, mokymo priemones ir vadovėlius bei kuria programinę įrangą įvairaus pobūdžio įmonėms ir organizacijoms visame pasaulyje. Nuo pat įsteigimo 1990 m. „Air Academy Associates“ tapo Six Sigma mokymų srities lydere. Įmonė orientuojasi į žiniomis grindžiamą vadybą, statistinę procesų kontrolę, eksperimentų projektavimą, „Design for Six Sigma“ metodą ir kitas pažangias problemų sprendimo priemones. „Air Academy Associates“ žinoma dėl savo gebėjimo padėti kompanijų vadovams pagerinti vartotojų pasitenkinimą ir padidinti įmonės pelningumą.
„Air Academy Associates“ turi didesnę nei 20 metų mokymo, mokomosios medžiagos rengimo, ugdomojo vadovavimo ir konsultavimo patirtį. Svarbiau yra tai, kad tokie pripažinti Six Sigma lyderiai, kaip „Texas Instruments“, „General Electric“, „Honeywell“, „Sony“, „Raytheon“, „GlaxoSmithKline“, „Corning“, „Delphi“, „Xerox“ ir „Lockheed Martin“ suteikė „Air Academy Associates“ Six Sigma juodojo diržo meistro statusą.

Представители

Mark J. Kiemele Cмотреть

Mark J. Kiemele

close Mark J. Kiemele

Mark J. Kiemele

Markas J. Kimelis, „Air Academy Associates“ pirmininkas ir bendraįkūrėjas, turi didesnę nei 30 metų mokymo, ugdomojo vadovavimo ir konsultavimo patirtį.
Markas yra konsultavęs ir dirbęs su daugiau nei 30 000 savo srities profesionalų, organizacijų lyderių, mokslininkų, inžinierių, vadovų, trenerių, aukštųjų mokyklų studentų iš daugiau nei 20 skirtingų pasaulio šalių, todėl jis yra pasaulinio garso treneris, žinomas dėl žiniomis grindžiamo KISS (angl. Keep It Simple Statistically) požiūrio į dalyvių įsitraukimą taikant veiklos gerinimo metodus. Įspūdingas pasaulinio lygio verslo klientų, kurie konsultavosi su Marku, sąrašas: „Xerox“, „Sony“, „Microsoft“, „GE“, „GlaxoSmithKline“, „Raytheon“, „Lockheed-Martin“, „General Dynamics“, „Samsung“, „Schlumberger“, „Bose“ ir „John Deere“.

Be daugybės paskelbtų techninių dokumentų ir straipsnių, Markas yra šių knygų bendraautorius: „Paprastoji statistika. Nuolatinio efektyvumo gerinimo įrankiai“, „Žiniomis grindžiama vadyba“, „Taikomasis modeliavimas. Integruotas požiūris į verslo plėtojimą ir veiklą“, „Tinklo modeliavimas ir analizė“, „Lean Six Sigma priemonių vadovas“, „Projektavimo su Six Sigma įrankių vadovas profesionalams“. Jis taip pat yra „Suprojektuotų pramoninių eksperimentų supratimas“ leidinio redaktorius.

+
Cookie settings
Mandatory
Mandatory cookies help make a website usable by enabling basic functions like page navigation and access to secure areas of the website. The website cannot function properly without these cookie.
Functional
Functional cookies enable a website to remember information that changes the way the website behaves or looks, like your preferred language or the region that you are in. Functional cookies are currently unused.
Statistical
Statistic cookies help website owners to understand how visitors interact with websites by collecting and reporting information anonymously. Statistical cookies are currently unused.
Marketing
Marketing cookies are used to track visitors across websites. The intention is to display ads that are relevant and engaging for the individual user and thereby more valuable for publishers and third party advertisers. Marketing cookies are currently unused.