02.05

Veiklos meistriškumo ekskursijos vadovams Brasta Group

Naujuosius metus Nortus komanda pradėjo pasikviesdama vadovus ir verslų savininkus į veiklos meistriškumo ekskursijas organizacijoje Brasta Group.

Ši ekskursija yra efektyvus būdas pamatyti, kaip vizualus valdymas, standartizuotas darbas, darbuotojų tobulėjimo ir įtraukimo sistemos bei kiti Lean įrankiai veikia praktikoje.

Ekskursijos metu aplankomos darbo vietos, rodiklių ir planų stendai, o apie savo patirtį papasakoja patys darbuotojai.
Apsilankymas čia gali įkvėpti žengti į pokyčių kelionę, kuri ir čia, Brastoje, prasidėjo nuo pirmojo mažo žingsnelio. 🚀

Renkama antra ekskursijos grupė, todėl jeigu esate vidutinės ar didelės organizacijos vadovas(vadovė), kuriam(kuriai) įdomu, kaip jūsų veiklą galėtų pagerinti Lean bei veiklos meistriškumo įrankiai – registruokitės šioje formoje.

📍 Ekskursija vyks vasario 23 dieną Kaune. Iš vienos organizacijos gali atvykti iki 2 asmenų – įmonės vadovas(vadovė) bei pasirinkto skyriaus vadovas(vadovė).

Dalyvių skaičius itin ribotas, todėl susisieksime tik su atrinktais dalyviais – atsiųsime patvirtinantį registraciją laišką bei dienotvarkę. 📩

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.