07.05

Vadovų programa: Pažangi gamyba ir pramonės lyderystė. Miunchenas, 2024

Jau rudenį vadovų grupė vyks į Miunchene vyksiančią programą, skirtą iš arti susipažinti su pažangios gamybos ir pramonės lyderystės pavyzdžiais apsilankant MAN Truck & Bus SE ir BMW Group Miuncheno gamyklose.

Seminarų metu bus nagrinėjamos tokios temos kaip Lean lyderystė, pažangi gamyba ir talentų valdymas.

Seminarų vedėjai – vadovavę aukštųjų technologijų įmonių, tokių kaip Land Rover, BMW, Airbus, BAE Systems ir Rolls-Royce strateginei ir veiklos transformacijai.

📍 Vokietija – viena iš pirmaujančių pasaulio pramoninių ekonomikų, o renginio metu pasiūlysime galimybes apsilankyti pasauliniu mastu pirmaujančių prekių ženklų įmonėse ir praplėsti savo kontaktų ratą naudingomis pažintimis.

Jei susidomėjote, norėtumėte vykti kartu ar domina daugiau informacijos -parašykite mums – marius.skersys@nortus.eu 📩

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.