09.26

TWI konferencija

Nortus komanda džiaugiasi galėdama pakviesti registruotis į partnerių organizuojamą TWI konferenciją kuri vyks Lapkričio 3-4 dienomis, nuotoliniu būdu.

Ši konferencija yra puiki proga susipažinti su TWI tema tiesiai iš ekspertų lūpų ar pagilinti turimas žinias.

Savo profesionaliomis žiniomis TWI tema pasidalins:

  • Alan Robinson – sukaupęs daugiau nei 30 metų patirties UMass bendruomenėje, kuris yra plačiai žinomas konsultantas, oratorius, profesorius ir autorius; 
  • Patrick Graupp – vienas iš TWI instituto įkūrėjų, kuris apmokė ir sertifikavo jau daugiau nei 1100 žmonių;

Taip pat bus dar daug ir kitų įdomių pranešėjų (Thermofisher, LEI Ukraine ir kt.), apie kuriuos daugiau informacijos rasite puslapyje.

Kiekvienos dienos pabaigoje turėsite galimybę prisijunkti prie „workshopo“ lietuvių kalba, kurį ves Nortus vykdantysis vadovas Marius Skersys.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.