06.22

TWI JI mokymai medicinos įstaigos vadovams

Žmonėms sergantiems daugybinėmis lėtinėmis ligomis gyvybiškai svarbu laiku gauti tinkamą informaciją apie jų ligos valdymą bei prevenciją.

Daugelyje pažangių šalių jau seniai rengiami atvejų vadybininkai – specialistai, kurie palaiko nuolatinį ryšį su ligoniu, moko savipriežiūros, pataria kaip laikytis gydymo plano bei palaikyti fizinį aktyvumą, primena kada ir kokius tyrimus atėjo laikas atlikti, kada verta susirūpinti dėl savo sveikatos būklės, atvykti gydytojo konsultacijai.

Atsižvelgdamos į kitų šalių gerąsias praktikas VUL Santaros klinikos aktyviai dalyvauja atvejų vadybininkų įvedimo į kasdieninę praktiką modelio testavime. Ypač svarbu tinkamai ir greitai parengti specialistus šio proceso valdymui.

Į Linas Bagdonas vedamus TWI JI (Job Instructions) mokymus iš skirtingų miestų susirinko medicinos įstaigų vadovai, bendrosios praktikos slaugytojai ir šeimos gydytojai.

Džiugu, kad siekdamos užtikrinti efektyvią ir saugią pacientų priežiūrą Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigos gali remtis pasauline #TWI medicinos darbuotojų mokymo praktika.

Mokymus finansavo Europos Sąjungos mainų projektas SCIROCCO Exchange.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.