04.22

Robotizacijos demistifikacija

Penktadienį įvykusioje Verslo žinios konferencijoje „Sumani pramonė”, Nortus partneris Martynas Sarapinas apie robotizacijos demistifikaciją kalbėjosi su Nortus kurta ir AI įgalinta avatare Kotryna.

RPA (Robotic Process Automation) – galingas, bet organizacijoms jau lengvai prieinamas įrankis, gabantis atlaisvinti darbuotojus nuo rutininių ir pasikartojančių užduočių, taip leidžiant žmogiškąjį, strateginį, kūrybiškąjį potencialą nukreipti kitoms svarbioms užduotims bei veiksmams – didesnės vertės sukūrimui organizacijai.

Pranešimo metu Martynas palietė tokias temas, kaip roboto kaina, atsiperkamumas, pritaikymas kasdieninėje veikloje bei pirmieji būtini žingsniai, norint pradėti diegti robotizaciją savo organizacijoje.

Robotizacija – ne tik langas ne į didesnį efektyvumą, tačiau ir galimybė sumažinti klaidų kiekį rutininiuose procesuose, padidinti darbuotojų įsitraukimą į organizacijos vystymą bei laimėtas laikas darbui su pardavimais bei klientais, neaukojant procesų kokybės.

Norėdami sužinoti daugiau bei įsivertinti robotizacijos taikymo galimybes jūsų įmonėje, kreipkitės į Nortus. Išlaisvinkime žmones nuo robotiškų užduočių – palikime jas robotams, taip sukurdami žmogaus ir roboto bendradarbystę. 🤖

Nuotraukų autorius Vladimiras Ivanovas, „Verslo žinios“.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.