04.14

Pirmos grandies vadovų mokymai

Pirmos grandies vadovams yra svarbu stiprinti tuos įgūdžius, kurių labiausiai reikia norint pasiekti gerų veiklos rezultatų ir pasisekimo – lyderystę, procesų tobulinimą, instruktavimą.

Neretai tikimės, kad pirmos grandies vadovai tinkamai atliks jiems paskirtas užduotis, tačiau ar pagalvojame, ar juos paruošiame gerai jas atlikti?

Nortus pristato naują Pirmos grandies vadovų ruošimo programą. Esminiai programos principai:

  • Geri santykiai su visais komandos nariais, greitas ir tikslus problemų sprendimas remiantis lean metodikomis;
  • Pagerėjęs organizuotumas ir komunikacija. Orientacija į vertę kuriančius procesus, nuostolių mažinimas.
  • Tinkamas darbuotojų instruktavimas kaip atlikti darbą teisingai, saugiai ir sąžiningai, padidėjęs našumas ir sumažėjusios klaidos.

Pirmos grandies vadovas gebės tinkamai apmokyti darbuotojus kaip atlikti darbą , gebės kurti gerus santykius su komanda. Sisteminis problemų sprendimas suteiks procesams aiškumo, todėl didės motyvacija ir įsitraukimas. Kviečiame susisiekti ir sužinoti daugiau informacijos: info@nortus.eu

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.