„Lean LT” tapo „NORTUS”

close
Išjungti
01.14

Per Moller ir Algimantas Markauskas įsitraukė į „Lean LT“ valdybą

Lean LT valdyba

Nuo sausio 14 d. bendrovės „Lean LT“ valdybos pirmininku pradeda dirbti Per Moller, o valdybos nariais tampa Algimantas Markauskas ir Vidas Petraitis. Patyrę vadovai ir verslininkai, P. Moller ir A. Markauskas, padės tobulinti „Lean LT“ veiklą Lietuvoje ir ją plėsti užsienyje.

 

Kaip teigė Vidas Petraitis, „Lean LT“ įkūrėjas ir vadovas, per devynerius veiklos metus įmonė tapo didžiausia Lean praktikų bendrove Baltijos ir kaimyninėse šalyse, o konsultuojamų bendrovių geografija siekia ne tik šį regioną, bet ir Vakarų bei Vidurio Europą. Dalyvaujant „Lean LT“ specialistams efektyvios vadybos principai taikomi daugiau kaip 150 įmonių iš gamybos, mažmeninės prekybos, finansų, telekomunikacijų, transporto, paslaugų ir kitų sektorių.

 

 „Mūsų bendrovė plečiasi, klientų daugėja Lietuvoje ir kitose šalyse, todėl turime nuolat tobulinti veiklą ir pasinaudoti geriausia verslo valdymo patirtimi. Matome daug galimybių plėstis užsienio rinkose, todėl prisidėti prie įmonės valdymo pakvietėme aukščiausio lygio vadovus, turinčius vertingos tarptautinio verslo ir „Lean“ taikymo patirties, – sakė V. Petraitis. – Mums bus naudingos tiek Pero žinios, įgytos per ilgus metus dirbant pasaulinėse konsultacijų bendrovėse, tiek Algimanto patirtis sėkmingai konkuruoti tarptautinėje rinkoje ir efektyviai organizuoti sudėtingiausius procesus.“

 

Iš Danijos kilęs ir „Lean LT“ valdybos pirmininku tapęs Per Moller su Lietuva dalykiniais ryšiais susijęs nuo 1992 m. Vėliau, 1999-2002 m., jis vadovavo „Arthur Andersen & Co.“ padaliniui Lietuvoje, po to vienuolika metų dirbo įvairiose vadovaujančiose pozicijose bendrovėje „Ernst & Young”. Aktyviai dalyvaujantis įvairių įmonių valdyme ir nuolat steigiantis inovatyvius verslus, šiuo metu P. Moller eina bendrovės „Baltic Horizon“ stebėtojų tarybos pirmininko pareigas, taip pat yra akseleravimo fondo „70Ventures“ vadovaujantis partneris.

 

„Lean LT“ valdybos nariu tapęs Algimantas Markauskas nuo 2010 m. vadovauja biotechnologijų bendrovei „Thermo Fisher Scientific Baltics“, taip pat eina viceprezidento Baltijos šalims pareigas. A. Markausko vadovaujama ir keletą metų sėkmingai įgyvendinanti „Lean“ principus, 2018 m. „Thermo Fisher Scientific Baltics“ pelnė prestižinį „Shingo“ apdovanojimą, versle prilyginamą Nobelio premijai. Algimantas Markauskas yra vienintelis organizacijos vadovas Lietuvoje, dukart pelnęs „Metų CEO“ apdovanojimą – 2015 m. ir 2019 m.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.