„Lean LT” tapo „NORTUS”

close
Išjungti
02.24

Nuotolinis Lean bendruomenės susitikimas

Džiaugiamės galėdami organizuoti naudingus seminarus LEAN bendruomenei! 2021m. vasario 24d. vyko nuotolinis Lean bendruomenės susitikimas, kuris pritraukė narius įdomiomis ir aktualiomis temomis.

Pirmasis pranešėjas – Raimondas Kuodis, Lietuvos ekonomistas, makroekonominės politikos ir viešosios ekonomikos ekspertas, socialinių mokslų daktaras, profesorius. Pranešimo metu LEAN bendruomenės nariai turėjo galimybę išgirsti svarbias aktualijas apie šių dienų ekonominę situaciją Lietuvoje. Buvo plačiai kalbama apie koronaviruso sukeltus padarinius ekonomikai, kaip Lietuvai sekasi tvarkytis su šia situacija, kiek kainuoja tokios politikavimo klaidos ir kokios šiuo metu yra prognozės ateičiai. Antrasis pranešimas, kuris buvo pristatomas anglų kalba ir taip pat pritraukė daug susidomėjimo, tai Alyonos Revunovos pristatoma tema „Continental Business system at plant Kaunas“. Alyona yra UAB „CBS Continental Automative Lithuania“ vadovė, Kaizen instituto Rusijoje narė, turinti daugiau nei 10 metų patirtį automobilių pramonėje, dirbant su kokybės vadybos bei LEAN metodika. Naudingo pranešimo metu pranešėja pasidalino apie Continental Business System (CBS) metodus, Hoshin Kanri strategijos išskleidimo modelį organizacijoje, lyderių standartizacijos darbo rutinas, nuolatinio tobulinimo kultūrą organizacijoje bei idėjų valdymą. 

Tikimės, kad ir kiti susitikimai pritrauks tiek susidomėjimo ir bus naudingi mūsų bendruomenės nariams.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.