05.18

Nuotolinis Lean bendruomenės susitikimas

Lean bendruomenė

Tęsiame Lean bendruomenės seminarų tradiciją. 2021.05.13 įvyko dviejų įdomių pranešimų sesija, kuri ypač pritraukė dalyvius savo naudingomis įžvalgomis.

Pirmasis pranešėjas – Linas Kojala, kuris dalinosi savo įžvalgomis apie globalius iššūkius ir esmines saugumo dilemas Lietuvai. Rytų Europos studijų centro vadovo pranešimo metu buvo paliesta ne tik Kinijos, bet ir JAV galios pusiausvyra, aptarti esminiai J.Biden sprendimai, bei diskutuota apie situaciją Ukrainoje.

Antrojo pranešimo metu „Vilniaus baldų“ mokymų koordinatorius Marius Kapočius sulaukė ypač daug klausimų iš auditorijos po pranešimo apie efektyvumą mokant ir kaip paruošti darbuotoją dvigubai greičiau. Buvo pasidalinta „Vilniaus baldų“ patirtimi, kaip jiems pavyko sutaupyti net 270 dienų mokymams ir išdėstė kokia turėtų būti mokymų programa.

Džiaugiamės, jog Lean bendruomenės seminarai tapo gražia bei naudinga tradicija mūsų bendruomenei ir tikimės, jog ir kiti susitikimai atneš daug naudos bei susidomėjimo.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.