„Lean LT” tapo „NORTUS”

close
Išjungti
06.06

LRT TV laidoje „Teisė žinoti“ – diskusija apie sveikatos apsaugos efektyvumą

Šalia intensyvaus darbo su verslo įmonėmis, bendradarbiaujame su gydymo įstaigomis ir patariame joms, kaip darbą organizuoti efektyviau.
Džiugu, kad šiai temai vis daugiau dėmesio skiria ir žiniasklaida. LRT TV laidos „Teisė žinoti“ vedėja Rita Miliūtė į diskusiją apie geresnę sveikatos apsaugą Lietuvoje pakvietė Aurelijų Verygą (LR Sveikatos apsaugos ministrą), Martyną Gedminą (Jaunųjų gydytojų sąjungos pirmininką) ir Vidą Petraitį (Lean.lt vadovą).
Mūsų siūlymas – dviejų neatidėliotinų žingsnių sveikatos apsaugoje imtis iš karto: pradėti viešai ir skaidriai skelbti visų ligoninių veiklos rodiklius, kad jos galėtų pasilyginti tarpusavyje, dalintis gerąja patirtimi ir pasimokyti vienos iš kitų. Taip pat viešajame sektoriuje reikėtų laikytis nuostatos, kad ir valstybinės įstaigos turėtų nuolat tobulinti savo veiklą, o mokymasis ir pažangių vadybos metodų taikymas taptų norma.
Plačiau apie vykusią diskusiją galima sužinoti peržiūrėjus laidos įrašą.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.