09.19

LEAN ir kitų efektyvių vadybos praktikų taikymas padeda sprendžiant personalo valdymo problemas

Dirbdami su įvairaus dydžio įmonėmis skirtingose verslo srityse pastebėjome, kad yra bendrų iššūkių, su kuriais susiduria dauguma įmonių:

  • Ilgai trunkantis naujų darbuotojų apmokymas, įvedimas į darbą;
  • Per didelė darbuotojų kaita, rotacija;
  • Darbuotojų motyvacijos ir įtraukimo stoka;
  • Nepakankamas darbų saugos lygis;
  • Sunkumai kuriant ir puoselėjant bendrą organizacinę kultūrą, diegiant sisteminį procesų tobulinimą;
  • Spragos komunikacijoje, darbuotojų informuotume.

Tai pagrindinės personalo valdymo problemos, su kuriomis susiduria dauguma vadovų. Kaip LEAN ir kitų efektyvių vadybos praktikų taikymas padeda sprendžiant personalo valdymo problemas, Nortus vykdomasis vadovas Vaidotas Krencius pasakojo Koučingo paslaugų centras laidoje „HR Pulsas“.

https://www.facebook.com/koucingopaslaugucentras/videos/252838903245154

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.