03.14

Lean bendruomenės webinaras

Nors ir virtualiai, smagu ir vėl suburti Lean bendruomenę padiskutuoti įdomiomis temomis. 2022m. kovo 9 dieną susijungėme išklausyti du naudingus pranešimus:

Pirmoji pranešėja – lopšelio-darželio „Pasaka“ direktorė Judita Leščiauskienė, kuri pasidalino pranešimu „Lean ikimokyklinio ugdymo įstaigoje. Kaip valdyti 120 projektų?“. Pranešimo metu papasakojo, kaip Lean procesai veikia ir yra pritaikomi viešojoje įstagoje, pasidalino tolimesniu problemų sprendimo (PDCA) įgūdžių tobulinimu.

Antrasis pranešėjas – Darius Lackus, įmonės UAB „Vli Timber“ vadovas, kuris papasakojo, kaip vyksta IT taikymas jų įmonėje ir kaip be išlaidų įsidiegti verslo valdymo IT sistemą, pasidalino praktiniais aktualiais pavyzdžiais.

Dėkojame pranešėjams ir visiems dalyvavusiems, ir tikimės, kad kiti susitikimai pritrauks tiek susidomėjimo ir bus naudingi mūsų bendruomenės nariams.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.