06.16

Lean bendruomenės webinaras

Džiaugiamės, kad jau ilgą laiką pavyksta sėkmingai suburti #Lean bendruomenę diskusijai, kuri suteikia galimybę tobulėti kartu.
 
Šįkart susitikime įžvalgomis dalinosi Valerijus Šerelis, specialiųjų operacijų pajėgų eskadrono Afganistane vadas apie karo situaciją Ukrainoje.
Antrasis susitikimo pranešėjas Ramūnas Stanišauskas iš Girteka Logistics pasidalino žiniomis bei patirtimi kaip skaitmenizuoti Asaichi metodu paremtus susirinkimus.
 
Dėkojame pranešėjams ir visiems dalyvavusiems, ir tikimės, kad kiti susitikimai pritrauks susidomėjimo ir bus naudingi mūsų bendruomenės nariams.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.