10.26

Lean bendruomenės seminaras 2021

Po kelių metų pertraukos Lean bendruomenei pagaliau pavyko susirinkti gyvam susitikimui, kurio metu skirtingų įmonių atstovai turi galimybę pasidalinti savo patirtimi. Šį kartą ypač naudingais pranešimais sudomino net trys pranešėjai:

„Thermo Fisher Scientific Baltics“ generalinis direktorius Algimantas Markauskas pasidalino įžvalgomis, kaip darant žymų pokytį įmonėje yra svarbu dirbti ne tik su procesais, bet ir su struktūromis, strategijomis, žmonių kompetencijomis. Pateikė daug naudingų pavyzdžių iš savo patirties.

„Nortus“ vadovaujanti konsultantė Alina Štura pristatė pranešimą „Autonominės komandos ir Lean kultūra – ar jiems pakeliui?“. Ši tema susijusi su komandų valdymu Agile paremtais principais, kurie yra glaudžiai susiję ir su Lean vadybos principais, tad buvo puiki proga išgirsti kaip tai siejasi tarpusavyje ir sužinoti naudingų patarimų.

Na ir susitikimo pabaigą vainikavo „Nortus“ konsultanto Mindaugo Jocevičiaus pranešimas apie įsipareigojimo vertybę ir kaip ją puoselėti visos organizacijos lygmeniu.

Dėkojame pranešėjams, visiems dalyvavusiems, už puikų įsitraukimą diskusijų metu ir „Nortus“ vykdančiajam vadovui Vaidotui Krenciui už moderavimą renginio metu.

Tikimės, kad aplinkybės leis ir toliau organizuoti gyvus susitikimus, kurie pritrauks tiek susidomėjimo, bei bus naudingi Lean bendruomenės nariams.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.