„Lean LT” tapo „NORTUS”

close
Išjungti
02.06

Laimėkite vieną iš 5 vardinių kvietimų į „Lean 2020 forumą“!

Konkursas

Dalyvaukite „Lean’20 forumo“ video konkurse ir gaukite beveik 300 Eur vertės kvietimą

Konkurso sąlygos:

 1. 2020 m. vasario 6 – 20 dienomis savo socialiniame profilyje (Facebooke arba Linkedine) paskelbkite iki 1 min. trukmės video įrašą, kuriame lietuvių arba anglų kalbomis pristatykite 3 priežastis, kodėl norėtumėte sudalyvauti „Lean 2020 forume“.
 2. Būtinai pažymėkite savo įrašą grotažymėmis #leanforumas; #leanforum;
 3. Iki vasario 20 d. (imtinai) surinkite bent 50 palaikymo balsų (Like arba Share) ir patekite į potencialių laimėtojų sąrašą. Už kiekvieną „Like“ priskiriamas 1 balsas, už „Share“ – 2 balsai.
 4. Bus skaičiuojami tik Jūsų originalaus posto pelnyti Like & Share, gauti iš kontaktų, gyvenančių ES ir Europos Bendrijos šalyse, taip pat Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje.
 5. Kvietimas bus įteikiamas tiems konkurso dalyviams, kurių Vardas ir Pavardė atitiks Vardą ir Pavardę, nurodytus profiliuose socialiniuose tinkluose.
 6. Konkurso metu laimėti kvietimai yra vardiniai ir negali būti perduodami arba parduodami kitiems asmenims.
 7. Konkurso laimėtojai, iki rezultatų paskelbimo įsigiję bilietus į „Lean 2020 forumą“, gali savo bilietus perduoti/parduoti kitiems asmenims.
 8. Siekiant sudaryti sąlygas sąžiningai konkuruoti skirtingo dydžio įmonių atstovams, tos pačios įmonės (arba įmonių grupės) darbuotojai galės gauti iki 2 kvietimų.
 9. Visiems dalyvavusiems konkurse ir surinkusiems bent 50 palaikymo balsų (Like arba Share), tačiau nelaimėjusiems kvietimo ir norintiems dalyvauti forume, bus pritaikyta konkurso paskelbimo dieną galiojusi bilieto kaina.
 10. Visi konkurso dalyviai sutinka laikytis sąžiningumo ir skaidrumo reikalavimų, o prireikus – konkurso organizatoriams pateikti daugiau informacijos apie kontaktų tikroviškumą Facebooke arba Linkedine.
 11. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę šalinti iš laimėtojų sąrašo asmenis, kurių surinkti balsai kelia abejonių dėl tikroviškumo.
 12. Konkurso rengėjai pasilieka teisę skirti papildomus kvietimus dalyviams, kurių paskelbti įrašai pasižymės išskirtiniu originalumu.

Linkime Jums pozityvaus išradingumo ir Jūsų draugų palaikymo!

Vardinių kvietimų laimėtojus paskelbsime Facebooke ir Linkedine  vasario 28 -ąją.

Susitiksime „Lean 2020 forume”!

Konkurso organizatorius: Lean LT.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.