„Lean LT” tapo „NORTUS”

close
Išjungti
04.23

Kas vyksta pasaulio žaliavų rinkose ir kaip jos veikia mūsų ekonomiką

Žinių radijas

Net ir nusistovėjus gamybos bei logistinei grandinei, Europos gamintojams vis dar kyla nauji konkurenciniai iššūkiai gaminti ne tik inovatyviai, bet ir konkurencingai. Tai padaryti nelengva kasdien jaučiant agresyvų Azijos gamintojų spaudimą. Lietuvos rinkoje dirbantiems mažesniems gamintojams konkuruoti dar sunkiau, todėl itin aktualus yra žaliavų optimalus įsigijimas bei efektyvus atsargų valdymas.

Kas vyksta pasaulio žaliavų rinkose ir kaip jos veikia mūsų ekonomiką, kokie žaliavų kainų pokyčiai laukia ateityje, kokiais būdais pigiau įsigyti žaliavas ir efektyviau valdyti atsargas.

Laidą remia specializuota žaliavų tiekimo kompanija „Imlitex Holdings“.

Laidoje dalyvauja verslo konsultantas, „Lean“ gamybos sistemos praktikas Vidas Petraitis ir UAB „Imlitex Holdings“ valdybos pirmininkas Vygandas Blandis

Laidą klausykite čia

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.