03.14

Excellence Community renginyje susitiko meistriškumo bendraminčiai

⭐ Nortus Excellence Community – tai bendraminčių būrys, kas ketvirtį susitinkantis įsikvėpti, aptarti aktualijų, susipažinti su rinkos naujovėmis, išgirsti sėkmės bei nesėkmės istorijų, pasidalinti savosiomis.

Šį kartą meistriškumo bei efektyvumo savo veikloje siekiantys žmonės iš įvairiausių organizacijų susitiko Kaune, kur savo patirtimi dalinosi:

💬 Raimundas Petrauskas, Schmitz Cargobull Baltic vadovas. Jis pristatė jau eilę metų sėkmingai veikiančios SPS sistemos praktikas bei Lean prasmę ir vietą joje.

💬 Lauryna Rakauskaite, EMBA ir Mindaugas Jocevičius iš Brasta Group papasakojo apie kalnuotą organizacijos kelionę nuo LEAN iki B.E.S.T., gebėjimą įtraukti darbuotojus ir džiaugtis mažomis ir didelėmis pergalėmis.

💬 Kotryna Stankutė-Jaščemskienė, networking’o mentorė ir pranešėja įtraukė auditoriją į energingas diskusijas bei perskaitė praktiškų patarimų kupiną pranešimą “Kaip kurti savo tvarų ryšių tinklą”.

👏 Mūsų nuoširdžios padėkos skrieja pranšėjams ir dalyviams. Dar kartą įsitikinome, kad ši bendruomenė aktuali bei naudinga, tad su nekantrumu laukiame kito artėjančio susitikimo, apie kurį paskelbsime jau balandį.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.