05.23

Atviri mokymai: Rodikliais pagrįstas organizacijos veiklos valdymas

Efektyvus organizacijos valdymas, paremtas rodiklių sistema ir nuolatiniu jų stebėjimu, leidžia valdyti įmonę ar padalinį, remiantis faktais, laiku priimti reikalingus sprendimus ir pagrįsti juos duomenimis.
Mokymai paremti gerosiomis LEAN praktikomis taikant „Asaichi“ (kasdienės atskaitomybės) metodą.

Jūs neprivalote būti susipažinę su LEAN vadybos sistema ar ją diegti, kad galėtumėte naudingai pritaikyti šiuos mokymus savo veikloje.
Rodikliais paremtas organizacijos valdymas yra pirmasis žingsnis organizacijai, siekiančiai judėti veiklos meistriškumo keliu, o Asaichi – dažniausiai pirmasis diegiamas metodas, pasirinkus LEAN metodologiją.

Mokymų nauda:

 Sužinosite šiuolaikines rodikliais pagrįsto valdymo praktikas ir tendencijas;
 Suprasite, kaip įvardyti pagrindinius įmonės ir jos padalinių rodiklius bei kaip susieti juos tarpusavyje;
 Sužinosite, kaip iškelti tikslus, nustatyti rodiklius tokiems procesams, kurių „neįmanoma pamatuoti“;
 Atsivers galimybės efektyviau įgyvendinti strateginius tikslus bei ilgalaikius projektus;
 Suprasite, kodėl svarbu į rodiklių bei tikslų iškėlimą įtraukti darbuotojus
 Jums bus pristatyti paprasta, standartizuota rodiklių stebėjimo priemonė ir komunikacijos apie juos forma;
 Susipažinsite su praktiniais sistemos taikymo pavyzdžiais iš gamybos bei paslaugų organizacijų.

Mokymai skirti:

 Įmonių vadovams
 Padalinių vadovams
 Strateginio planavimo padalinių darbuotojams
 Mokymuose Jūsų bus ne daugiau kaip 10, tad turėsite galimybę aktyviai diskutuoti ir užduoti rūpimus klausimus.

Mokymus veda Nortus veiklos meistriškumo konsultantas Rimas Budreika – dirbantis su Lean ir veiklos meistriškumo metodikomis, konsultuoja įvairias Lietuvos bei tarptautines privataus verslo ir viešojo sektoriaus organizacijas veiklos efektyvinimo ir nuolatinio tobulėjimo kultūros diegimo klausimais, veda mokymus, skaito pranešimus konferencijose ir renginiuose.

Nortus – didžiausia Lean sistemą jau 14 metų įgyvendinanti bendrovė Baltijos šalyse. Įmonės tarptautiniai partneriai – vieni iš labiausiai pasaulyje vertinamų Lean praktikas įgyvendinančių organizacijų „Honsha“, kuri vienija „Toyota“ korporacijoje dirbusius vadovus ir ekspertus. Stipri tarptautinė partnerystė garantuoja, jog Lietuvoje Nortus projektai vykdomi tik remiantis naujausiomis praktikomis.

Registracija, platesnė informacija ir bilietai: https://lnkd.in/dvVp99kD

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.