06.13

Atviri mokymai: „Kaip padidinti darbo efektyvumą ir įtraukti darbuotojus į pokyčius organizacijoje?”

Skelbiame registraciją į atvirus veiklos meistriškumo mokymus „Kaip padidinti darbo efektyvumą ir įtraukti darbuotojus į pokyčius organizacijoje?“ su NORTUS konsultante Ingrida Dubauskaite, 2024 metų liepos 5 dieną Palangoje.

4 valandų koncentruoti mokymai, skirti:

• Įmonių, padalinių ir strateginio planavimo vadovams, siekiantiems sklandaus pokyčių diegimo organizacijoje.
• Organizacijų lyderiams ar pokyčių valdymo specialistams, inicijuojantiems verslo transformacijos procesus, bet susiduriantiems su darbuotojų pasipriešinimu.
• Norintiems susipažinti su veiklos meistriškumo praktikomis, įgalinančiomis organizaciją dirbti našiau ir efektyviau.
• Mokymuose Jūsų bus ne daugiau kaip 10, tad turėsite galimybę aktyviai diskutuoti ir užduoti rūpimus klausimus.

Mokymų nauda Jums:

• Susipažinsite su veiklos meistriškumo metodologijų ir praktikų pritaikymu kasdieninėje veikloje siekiant didesnio darbo efektyvumą.
• Suprasite lyderio vaidmenį organizacinės transformacijos procese.
• Sužinosite, kaip sklandžiai įtraukti darbuotojus į pokyčio valdymo procesus.
• Susipažinsite su pavyzdžiais iš įvairių pramonės bei paslaugų organizacijų.

Mokymus veda Nortus veiklos meistriškumo konsultantė Ingrida Dubauskaitė – dirbanti su veiklos meistriškumo, LEAN bei TWI (Training within Industry) metodikomis, konsultuoja įvairias Lietuvos bei tarptautines privataus verslo ir viešojo sektoriaus organizacijas veiklos efektyvinimo ir nuolatinio tobulėjimo kultūros diegimo klausimais, veda mokymus, skaito pranešimus konferencijose ir renginiuose, praktiškai įgyvendina efektyvumo didinimo projektus organizacijose.

Nortus – didžiausia Lean sistemą įgyvendinanti bendrovė Baltijos šalyse. Įmonės tarptautiniai partneriai – vieni iš labiausiai pasaulyje vertinamų Lean praktikas įgyvendinančių organizacijų „Honsha“, kuri vienija „Toyota“ korporacijoje dirbusius vadovus ir ekspertus. Stipri tarptautinė partnerystė garantuoja, jog Lietuvoje Nortus projektai vykdomi tik remiantis naujausiomis praktikomis.

Informacija ir bilietai paspaudus ant nuorodos.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.