„Lean LT” tapo „NORTUS”

close
Išjungti
11.19

Aktyviausieji susibūrė į LEAN bendruomenę

Koks esu aš, koks esi tu, tokia ir Lietuva. Būtent šie kapitono ir lektoriaus Pauliaus Kovo žodžiai labiausiai įsiminė pirmą kartą susitikusiai LEAN bendruomenei, į kurią susibūrė aktyviausiai LEAN praktikas taikančių įmonių vadovai ir specialistai. 

Paulius pristatymo metu pasidalijo įgyta buriavimo patirtimi. Daugelį jūreiviškų pamokų palyginęs su įmonių valdymo principais, jis įtaigiai papasakojo, kokie iššūkiai laukia sutelkiant motyvuotą komandą. „Išsikelkite aukštus tikslus ir misiją, kad būtų ko siekti ir didžiuotis pasiekus“, – naujai sukurtai bendruomenei palinkėjo Paulius Kovas.  

Susitikime Jaunųjų gydytojų asociacijos narys Marius Ellikas pristatė, kaip vienoje šalies ligoninių gydytojai pradėjo savo iniciatyva taikyti LEAN praktikas ligonių priėmimo skyriuje. Tuo pačiu Marius pasidalijo, kokios pagalbos ir kompetencijos reikia labiausiai. Jau per pirmąjį susitikimą penkių skirtingų LEAN bendruomenės įmonių savanoriai ryžosi paremti jaunųjų gydytojų iniciatyvą tobulinant sveikatos apsaugą. Apie šio projekto eigą, jo tikslus ir rezultatus dar tikrai papasakosime ateityje.

Dar tik pirmuosius žingsnius žengianti bendruomenė, jungia daugiau kaip 70 aktyvių žmonių iš skirtingų Lietuvos įmonių. Aktyviai bendraudami jie turės galimybę greičiau dalytis patirtimi, lankytis vieni kitų įmonėse, mokytis iš sėkmingų istorijų ar klaidų. „Stengsimės, kad LEAN bendruomenėje ne tik susitiktumėte su aktyviais žmonėmis iš kitų įmonių, bet įgautumėte įkvėpimo ir motyvacijos siekti vis aukštesnių tikslų“, – sakė bendruomenę įkurti pasiūlęs „Lean LT“ vadovas Vidas Petraitis.

Pirmajame LEAN bendruomenės susitikime dalyvavęs „Schmitz Cargobull Baltic“ generalinis direktorius Raimundas Petrauskas neabejojo, kad turėdami patirties ir įgūdžių, žmonės tiesiog privalo jais dalytis, kitaip asmeninių gebėjimų ir sukauptų žinių nepanaudojimas tampa muda (taip japonų kalba vadinami nuostoliai, t. y. viskas, kas nekuria vertės).

Prisijunkite prie LEAN bendruomenės Facebooke!

Pasisemkite įspūdžių iš video reportažo ir nuotraukų Lean LT profilyje Facebooke ar Linkedine!

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.