10.11

🤖 10 verslo procesų, kuriuose dažniausiai naudojamas robotizuotas procesų automatizavimas (RPA):

1️⃣ Duomenų įvedimas ir duomenų išgavimas, kai duomenys iš įvairių šaltinių įvedami į sistemas arba ištraukiami iš dokumentų, el. laiškų ar interneto svetainių.

2️⃣ Sąskaitų faktūrų tvarkymas, įskaitant duomenų ištraukimą, patvirtinimą ir įvedimą į apskaitos ar ERP sistemas.

3️⃣ Klientų įtraukimo/priėmimo procesas, kuomet automatizuojamas klientų informacijos surinkimas ir tikrinimas, paskyros sukūrimas ir pan.

4️⃣ Užsakymų apdorojimas, pavyzdžiui, užsakymo įvedimas, patvirtinimas ir atsargų lygio atnaujinimas realiuoju laiku.

5️⃣ Ataskaitų rengimas: RPA robotai gali būti užprogramuoti generuoti reguliarias ataskaitas, kaupti duomenis iš kelių šaltinių ir platinti ataskaitas atitinkamoms suinteresuotosioms šalims.

6️⃣ Elektroninio pašto ir komunikacijos valdymas: automatiškai rūšiuojami ir kategorizuojami el. laiškai, standartizuotų atsakymų siuntimas ir duomenų suvedimas į sistemas pagal el. laiško turinį.

7️⃣ Žmogiškieji ištekliai ir darbo užmokestis: RPA gali automatizuoti darbo užmokesčio tvarkymą, atostogų prašymus ir darbuotojų įrašų atnaujinimus.

8️⃣ Atitikties stebėsena: teisės aktų pakeitimų sekimas, audito atlikimas ir atitikties standartų laikymosi užtikrinimas.

9️⃣ Kokybės užtikrinimas ir testavimas: RPA robotai gali atlikti automatinį programinės įrangos testavimą ir kokybės patikrinimus, padėdami nustatyti klaidas ir problemas.

🔟 Atsargų valdymas: RPA gali padėti valdyti atsargas: stebėti atsargų lygį, generuoti pranešimus apie užsakymo pakeitimą ir atnaujinti atsargų įrašus.

📈 🖥 Nors RPA iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kompleksiškas ir sudėtingas procesas, tai yra didelį potencialą gebantis sugeneruoti strateginis verslo žingsnis švaistymo mažinimo link. Pasitelkę patyrusius pokyčių valdymo bei RPA specialistus, galite sumažinti pasikartojančių, monotiniškų verslo procesų apimtis ir tokiu būdu žmogiškąjį kapitalą nukreipti į didesnę vertę kuriančius procesus. ✨

+
Slapukų nustatymai
BÅ«tinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.