„Lean LT” tapo „NORTUS”

close
Išjungti

Kontaktai

UAB „Nortus“

Įmonės kodas: 302589739

PVM kodas: LT100005953110

Registracijos adresas: Subačiaus g. 22-54, LT-01300 Vilnius

IBAN: LT847044060007682538

Bankas: SEB bankas

SWIFT code: CBVILT2X

Mob. tel. +370 620 56239

Buhalterija mob. tel. +370 607 32799

El. paštas: info@nortus.eu

Mūsų komanda

Nortus komandoje – vienuolika ekspertų, kurių patirtis dirbant su Lean siekia 2006 m. Komandos nariai sertifikuoti „Honsha“ organizacijos, iš kur perėmė Lean filosofiją bei vertybes. Prie kai kurių Lietuvoje vykdomų Lean projektų prisijungia penki vizituojantys konsultantai iš „Honsha“ organizacijos. Jie nuolat stebi ir vertina Lean procesus Lietuvos įmonėse, taip užtikrinama, kad ir Lietuvos, ir sėkmingiausiai veikiančiose tarptautinėse korporacijose būtų diegiama Lean sistema, atitinkanti „Honsha“ standartus. Tarptautinė konsultantų patirtis ir metodiškas Lean auditas padeda nustatyti visas organizacijos galimybes ir pritaikyti kiekvieno projekto diegimą konkretiems įmonės poreikiams.

Nortus komanda sėkmingai diegia Lean sistemą ir padeda įmonėms pasiekti puikių rezultatų įvairiuose sektoriuose: maisto produktų, baldų, pakuočių gamybos, metalo apdirbimo, medienos apdirbimo, tekstilės, techninių medžiagų, logistikos srityse, taip pat investiciniuose fonduose, restoranuose, viešojo sektoriaus, energetikos sektoriaus bei uosto krovos organizacijose.

Apie
Prof. Algimantas Markauskas
„Nortus“ valdybos narys
Daugiauarrow
portrait Apie
Vidas Petraitis
„Nortus“ direktorius, valdybos pirmininkas
Daugiauarrow
Apie
Vaidotas Krencius
„Nortus“ Vadovas
Daugiauarrow
portrait Apie
Marius Skersys
„Nortus“ Vadovas
Daugiauarrow
close

Prof. Algimantas Markauskas

„Nortus“ valdybos narys
arrow arrow
close
portrait

Vidas Petraitis

„Nortus“ direktorius, valdybos pirmininkas
arrow arrow
close

Vaidotas Krencius

„Nortus“ Vadovas
arrow arrow
close
portrait

Marius Skersys

„Nortus“ Vadovas
arrow arrow
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.