Nes jus pasiekia geriausios ir patikrintos praktikos.

Nortus yra vienintelis Honsha.org ir TWI Institute partneris Baltijos šalyse ir Rytų Europoje.

Kodėl rinktis NORTUS?

94% nes patikima

  • Tiek klientų mus rekomenduotų (tą parodė klientų NPS tyrimas).


x 7,7 nes atsiperka

  • Vidutinė mūsų klientų investicijų grąža į mūsų paslaugas.


12 stiprių partnerių

  • Tiek ekspertų sudaro Nortus komandą, kuri turi ilgametę Lean diegimo ir taikymo patirtį.


LEAN bendruomenė

  • Organizuojame ekskursijas į kitas Lean praktikas, sėkmingai taikančias organizacijas.
  • Kartą į ketvirtį kviesime Jus į Lean bendruomenės renginius.
  • Plėsite žinomumą ir komunikaciją verslo bendruomenėje per „Verslo Žinias“.

O kas toliau?

  • Dirbame ugdydami kompetenciją organizacijos viduje, kad po diegimo organizacija turėtų savo vidinius LEAN konsultantus.


+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.