Vertės kūrimo projektai („Value billing“) – tai nauja paslauga, suteikianti galimybę mokėti tik už pasiektą rezultatą. Pirmiausia organizacija įvardina iššūkius, po to „Nortus“ konsultantai per keletą dienų atlieka išsamią probleminių sričių analizę, parengia veiklos tobulinimo planą, įvertina projekto finansinę naudą ir per 1-3 mėnesius pasiekia numatytų rezultatų.

Atsižvelgdami į kliento poreikius, „Nortus“ ekspertai dar 1-3 mėnesius stebi situaciją ir teikia rekomendacijas, kad pozityvūs pokyčiai vyktų stabiliai. Apmokėjimo sąlygas su klientais suderiname iš anksto, o sąskaitoje nurodoma suma tiesiogiai priklauso nuo pasiekto rezultato.

„Value billing“ procesas

Išgirstame kliento problemas ir lūkesčius

Išgirstame kliento problemas ir lūkesčius

Atliekame analizę

Atliekame analizę

Pateikiame pasiūlymą

Pateikiame pasiūlymą

Vadovaujame projektui

Vadovaujame projektui

  • renkame ir analizuojame duomenis;
  • bendradarbiaujame su kliento vidine komanda;
  • atliekame kasdienius darbus;
  • siekiame nustatyto tikslo ir užtikriname rezultatų stabilumą.
Maksimaliai įsitraukiame į aukščiausių tikslų įgyvendinimą. Sąskaitos suma tiesiogiai priklauso nuo pasiekto rezultato.

Maksimaliai įsitraukiame į aukščiausių tikslų įgyvendinimą. Sąskaitos suma tiesiogiai priklauso nuo pasiekto rezultato.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.