Kasdien kiekvienam iš Jūsų tenka priimti daugybę sprendimų ir įveikti iškylančius iššūkius. Dalis jų yra būdingi daugumai organizacijų, ir kuo operatyviau pavyks pašalinti pasikartojančių problemų priežastis, tuo greičiau Jūsų įmonė įgaus konkurencinio pranašumo. 

Ar jūsų organizacijoje pasitaiko atvejų, kai:

  • Darbuotojai nesilaiko specifikacijų;
  • Per didelis broko kiekis ir klaidų skaičius;
  • Dažnai genda įranga, gadinami įrankiai;
  • Tenka stabdyti arba atidėti darbą;
  • Darbo priemonės naudojamos nesaugiai, įvyksta nelaimingų atsitikimų;
  • Darbuotojai per mažai įsitraukę, nesidomi darbu;
  • Užtrunka ilgą laiką, kol darbuotojai tampa savo sričių specialistais?

Išeičių iš panašių situacijų ieško daugelis įmonių, o profesionaliai išspręsti pasikartojančias problemas daugeliui sėkmingiausių pasaulio kompanijų padėjo praktinių mokymų programa – TWI (Training Within Industry).
TWI glaudžiai susijusi su Lean vadybos filosofija, kurios esmė – efektyviai identifikuoti ir šalinti bet kurio pobūdžio švaistymus darbo procese, su minimaliomis sąnaudomis pasiekti geriausių veiklos rezultatų. TWI metodus naudoja  korporacija „Toyota“ ir daug kitų sėkmingų įmonių visame pasaulyje, pirmaujančių savo veiklos srityse. TWI paskirtis – padėti vadovams įgauti naudingų vadovavimo ir lyderystės

TWI metodų taikymo rezultatai

86% įmonių produktyvumą padidino mažiausiai 25%
100% įmonių sumažino mokymų laiką 25% ir daugiau
88% įmonių sutrumpino užsakymų įvykdymo laiką daugiau kaip 25%
55% įmonių sumažino broko mažiausiai 25%
100% įmonių sumažino skundų daugiau nei 25%

TWI sudaro kelios programos:

Darbo instruktavimas

Darbo instruktavimas

(JI, Job Instructions)

Tai greitas būdas apmokyti darbuotojus atlikti darbus taisyklingai ir saugiai. Šis metodas išmoko, kaip teisingai paskirstyti darbus ir kiekvienam darbuotojui suformuluoti individualias užduotis. Dalyviai išmoksta rengti mokymo planą, efektyviai pristatyti užduotis, stebėti naujokų darbą ir sklandžiai jį koreguoti.

Vertė

Sutrumpėja apmokymui skirtas laikas, efektyviau panaudojamos gamybinės medžiagos, mažiau tenka išmesti ar perdirbti, mažiau įvyksta nelaimingų atsitikimų, auga pasitenkinimas darbu.

Darbo santykių mokymai

Darbo santykių mokymai

(JR, Job Relations)

Darbo santykiai grindžiami darbuotojų pozityviais tarpusavio ryšiais, glaudžiu bendradarbiavimu ir augančia motyvacija, taip pat gebėjimu veiksmingai spręsti iškylančius konfliktus. Gerų santykių puoselėjimas užkerta kelią potencialioms problemoms ir stiprina darbuotojų lojalumą, gerina bendradarbiavimo kultūrą. Iškylant problemoms, kolektyve išmokstama pirmiausia remtis faktais, juos objektyviai įvertinti ir tik remiantis analize daryti išvadas, planuoti veiksmus, tikrinti jų įgyvendinimo rezultatus.

Vertė

Augantis produktyvumas, mažiau pravaikštų ir efektyviau panaudojamas darbo laikas, aukštesnė darbo kultūra, mažesnė darbuotojų kaita.

Darbo metodų mokymai

Darbo metodų mokymai

(JM, Job Methods)

Mokymai suteikia vadovams žinių apie darbo procesų tobulinimą. Šios sesijos tikslas – išmokyti darbuotojus per kuo trumpesnį laiką pagaminti kuo daugiau kokybiškos 
produkcijos, efektyviau išnaudojant žmogiškuosius ir gamybinius resursus. Dalyviai mokomi teisingai planuoti darbo vietas, atsižvelgiant į skirtingas gamybos operacijas. Kiekviena tokio plano detalė sistemiškai ir nuodugniai aptariama, siekiant nuolat gauti tolesnių patobulinimo idėjų. Nauji darbo metodai kuriami šalinant nereikalingus etapus, supaprastinant, pertvarkant ir derinant pasiteisinusius procesus.

Vertė

Mažesnės gamybos sąnaudos, aukštesnis produktyvumas, pasiektas didinant našumą ir mažinant procesinius darbus.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.