"Karo kambarys"
Nuotolinio darbo organizavimas

"Karo kambarys"

„Karo kambarys“ (angl., War Room) – tai darbo krizinėmis sąlygomis principų visuma, labiausiai sufokusuota į įmonių  piniginių srautų ir išlaidų suvaldymą. Patekusi į sąlygas, prilyginamas karui,  kiekviena bendrovė turėtų per keletą dienų pasitvirtinti valdymo strategiją karo sąlygomis, sukurti sprendimų priėmimo štabą ir parengti veiksmų planus keliems įvykių scenarijams, net blogiausiems.

„Karo kambario“ įgyvendinimas apima 3 etapus:

  1. Išanalizuojama dabartinė finansinė situacija. Daugiausia dėmesio skiriama pirkėjų mokėjimo delsimams, kreditų valdymui, įmonės bendrai finansų struktūrai, atsargoms. Sukonstruojami veiksmų modeliai visiems galimiems scenarijams, pvz. jei pajamos kristų 50 proc. arba taptų nulinėmis.
  2. Nusprendžiama kaip įmonė elgsis kritiniu laikotarpiu, kas konkrečiai už kurią sritį bus atsakingas – skolas, atsargas, mokėjimus, išlaidas ir panašiai. Aiškiai susitariama, kokiu greičiu bus keičiamasi informacija ir grįžtamuoju ryšiu.
  3. Reguliarus nusistatytos strategijos peržiūrėjimas ir koregavimas.

„Karo kambariai“ skirti geresniam organizacijos valdymui kriziniu laikotarpiu. Įveikti šį laikotarpį įmonėms padės keli principai: strategijos nustatymas, tikslus susitarimų vykdymas, nulinė tolerancija disciplinos pažeidimams ir operatyvi komunikacija.

Nuotolinio darbo organizavimas

Nuotolinio darbo organizavimas – tai darbo iš namų sistemos sukūrimas ir paleidimas per tris dienas. Projekto metu organizacijoje sukuriama sklandi sistema, kuri leidžia suvaldyti įmonę ir jos darbuotojus nuotoliniu būdu.

Organizacijos, kurios neturi patirties dirbti nuotoliniu būdu susiduria su tokias iššūkiais kaip vėluojanti komunikacija, neefektyvus problemų sprendimas, nevaldomos užduotys, prastas produktyvumas. Visos šios problemos lemia įmonės rezultatų kritimą.

1 Etapas

  • Esamos situacijos analizė
  • Kritinių rodiklių nustatymas
  • Rolių ir atsakomybių paskirstymas
  • Operatyvus informacijos valdymo sistemos sukūrimas
  • Užduočių sistemos fiksavimo ir periodinės peržiūros sukūrimas

Šiame etape svarbiausia yra suvaldyti darbų srautus, spręsti problemas čia ir dabar, jausti įmonės pulsą net ir dirbant toli vienas nuo kito. Pagrindiniai akcentai, greitas ir pro aktyvus reagavimas į situacijos pokyčius, užduočių valdymas, darbų paskirstymas, pagrindinių KPI valdymas.

2 Etapas

  • Darbuotojų dienos užduočių planavimas
  • Darbuotojų efektyvumo matavimas

Šiame etape svarbiausia yra orientacija į darbuotojų darbo efektyvumą, gerųjų praktikų apmokymą, gebėjimą efektyviai planuoti ir valdyti užduotis.

Nustatomi darbuotojų efektyvumo veiklos rodikliai ir sukuriamos jų matavimo sistemas, kurios leidžia organizacijai matyti kaip sekasi kiekvienam iš darbuotojų atlikti savo darbus.

Po 3-jų dienų įmonėje jau yra pilnai paleidžiama nuotolinio darbo sistema, kuri pagerina komunikaciją, problemų sprendimą, užduočių valdymą, produktyvumą, o tai lemia stabilius ir augančius įmonės rezultatus.

Nuotolinio darbo organizavimas
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.