Ilgalaikės strategijos kūrimas yra verslo meistriškumo pagrindas. Sparčiai besikeičiančioje verslo aplinkoje tokia strategija yra aiškus augimo, inovacijų ir atsparumo įvairioms problemoms planas. Ilgalaikė strategija suderina verslo veiklą su svarbiausiais tikslais, suteikia galimybę veiksmingai paskirstyti išteklius ugdo darbuotojų įsitraukimą bei organizacijos konkurencinį pranašumą. Investuodamos į gerai struktūrizuotą ilgalaikę strategiją, įmonės gali įveikti iššūkius, pasinaudoti atsirandančiomis galimybėmis ir eiti ilgalaikės sėkmės link.

Ilgalaikės strategijos kūrimo procesas susideda iš trijų pagrindinių dalių:

Pirmasis žingsnis

KUR ŠIUO METU ESAME?

Taikydami „Congruence“ modelį, atliekame išsamią verslo analizę – įvertiname dabartinę organizacijos situaciją gilindamiesi į organizacijos strateginius tikslus, struktūrą, konkurencinę aplinką, rinkos tendencijas, finansinius rezultatus veiklos procesus, technologinius sprendimus, darbuotojų dinamiką ir vyraujančią kultūrą.

Antrasis žingsnis

KUR NORIME BŪTI?

Remdamiesi surinktomis įžvalgomis, kartu su jūsų organizacijos komanda parengiame ilgalaikę, trumpalaikėms verslo pasaulio trubulencijoms atsparią ir veiksmingą strategiją, pritaikytą unikaliam jūsų verslo kontekstui.

Trečiasis žingsnis

KAIP TEN NUEISIME?

Nusimatome aiškų ilgalaikės strategijos įgyvendinimo planą, užtikrindami kiekvieno organizacijos skyriaus ir specialisto įsitraukimą ir indėlį į strateginių tikslų įgyvendinimą. Ugdydama atsakomybės ir bendradarbiavimo kultūrą, organizacija užtikrina, kad kiekvienas darbuotojas prisideda prie bendros ilgalaikės strategijos sėkmės, o mūsų komanda teikia reguliarų strateginio plano darbų vykdymo užtikrinimą.

Nadler-Tushman „Congruence“ modelis

Svarbiausia ilgaikės strategijos įgyvendinimo dalis – strategines vizijas paversti konkrečiu jos įgyvendinimo planu.

Jo veiksmai, sklandžiai integruoti į kasdieninę organizacijos veiklą užtikrins, kad išsikelti tikslai būtų pasiekti, o periodiškai peržiūrint išsikeltus veiklos rodiklius, įsivertinama, ar einama teisinga kryptimi.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.