Robotikos procesų automatizavimas (RPA) yra produktyvumo įrankis, leidžiantis verslui imituoti arba pamėgdžioti pasirinktas užduotis bendrame verslo ar IT procese robotų pagalba. Ši technologija daugiausia naudojama siekiant atrasti papildomų sutaupymų, padidinti efektyvumą, pagerinti klientų patirtį ir paspartinti verslo proceso veiksmus siekiant sukurti daugiau piniginės vertės.

Duomenų įvedimas, darbo užmokesčio apskaita, krovinių deklaracijos, sąskaitų faktūrų valdymas, slaptažodžių atnaujinimas – tai tik keli kasdienių veiklų pavyzdžiai, kurioms sunaudojama daug laiko ir žmogiškųjų resursų. Tai – rutininiai pasikartojantys procesai, grįsti aiškiomis taisyklėmis, dažniausiai – su standartine skaitoma skaitmenine įvestimi, ir kur, be abejo, būtinas žemas išimčių ir klaidų rodiklis.

Tai – procesai, kuriuos šiandien gali atlikti ne žmogus, o robotas (arba tiksliau – automatizuota programa). Ir ne tiesiog atlikti, o tai padaryti iki keliolikos kartų greičiau.

Apie sukuriamą vertę byloja ir skaičiai – šie  robotai ne tik padidina produktyvumą ir optimizuoja išteklius daugiau kaip 30 proc., tačiau ir leidžia sumažinti darbuotojų skaičių arba juos ekonomiškai perskirstyti į kitus padalinius. Be to, robotai nedaro žmogiškų klaidų.

Susidomėjote? Susisiekite dėl pilotinio projekto ir mes padėsime pasirinkti procesą, kurį automatizavę naudą pajusite iškart. Robotizacija – tai langas į didesnį efektyvumą.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.