Koks yra pagrindinis daugumos gamybos įmonių tikslas? Siekti pelno – tiek trumpalaikėje, tiek ilgalaikėje perspektyvoje. Visgi kažkuriuo metu pelnas neišvengiamai  pasiekia „lubas“ ir uždirbti darosi vis sunkiau.

Šį procesų suvaržymą, apribojimą geriausiai vizualiai iliustruoja butelio kaklelis. Tobulinimo pastangų sutelkimas į šį suvaržymą yra

  • greičiausias,
  • efektyviausias,
  • moksliškai pagrįstas

būdas padidinti pelningumą.

Apribojimų teorija – mokslinis požiūris į tobulinimą

NORTUS siūloma pelningumo paslauga yra tiesiogiai susijusi su šia apribojimų teorija (ang. theory of constraints, TOC):

  • kiekviena sudėtinga sistema, įskaitant gamybos procesus, susideda iš kelių susietų veiklų, iš kurių viena veikia kaip suvaržymas visai sistemai. Nortus konsultantai padės rasti apribojimo veiklą, silpniausią grandinės dalį.

  • o tada – optimizuojant apribojimą pagaminti daugiau produktų ir sutrumpinti pristatymo laiką (produktų srautas bus sklandesnis ir greitesnis).

Nemaža dalis įmonių vykdo gautus užsakymus, gauna pajamas ir kartoja šį ratą. Norint uždirbti daugiau, tačiau nebūtinai keliant produktų kainas, vertinga pritaikyti TOC metodiką, kuri padeda tiksliai įsivertinti, kurie gaminiai yra pelningesni už kitus, kuriuos galima parduoti už savikainą, o kurių kainą reikia didinti. Tai ne tik matematika, tačiau ir visos organizacijos orientavimas į pelningiausius gaminius. Galiausiai, tai turėtų atsispindėti ir motyvacinėje įmonės sistemoje (kai dėmesys kreipiamas į pelningumo, o ne, pavyzdžiui, pardavimo rodiklius).

Ši NORTUS paslauga siūlo labai kryptingą metodiką greitam tobulėjimui sukurti. Ji tinka tiek srautinėje, tiek projektinėje veiklose.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.