Organizacija
Misija, vizija, vertybės
Klientų pasiekimai
Klientai

Organizacija

Esame „Nortus“ – efektyvios vadybos praktikų bendrovė, padedanti įmonėms taikyti Lean praktikas, organizuoti tokias veiklas, kaip: praktiniai mokymai (Training Within Industry), problemų sprendimas (Problem Solving), krizinių situacijų valdymas (Crisis Management). Bendradarbiaujame su įmonėmis, siekiančiomis pirmauti savo veiklos srityse.

Veiklą 2011 m. pradėjome kaip Lean praktikai – tuo metu pavadinimas „Lean LT“ tiksliausiai atspindėjo mūsų patirtį ir veiklos geografiją.

Per dešimt metų tapome didžiausia efektyvios vadybos praktikų bendrove Baltijos šalyse. Išpažindami Kaizen – nuolatinio tobulėjimo filosofiją, nuolat mokomės, plečiame žinias ir giliname patirtį tarptautinėje rinkoje.

Brangindami kiekvieną klientą nuoširdžiai džiaugiamės, kad efektyvios vadybos metodus padėjome taikyti tokioms savo sričių lyderėms Lietuvoje, kaip „Girteka“, SBA bei Vičiūnų grupių įmonės, „Baltik vairas“, „Latvijas balzams“ (Latvijoje), „Kohila Vineer“ (Estija) , bei daugiau kaip 200 kitų sėkmingai veikiančioms bendrovėms.

Šiuo metu paslaugas teikiame Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Ukrainoje. Esame pasirengę bendradarbiauti su įmonėmis kitose šalyse.

Suprantame, kad bet kuriai organizacijai viena svarbiausių temų yra investicijų grąža (ROI). Kartu su mūsų klientais paskaičiavome, kad kiekvienas euras, kurį įmonės investuoja į veiklos tobulinimą, padeda sutaupyti arba uždirbti vidutiniškai 7,6 Eur. Branginame, kad mūsų įmonės klientų lojalumo indeksas NPS siekia +74.

Nuo 2020 m. rugsėjo 15 d. veikiame naujuoju – „Nortus“ vardu. Pavadinimas „Nortus“ kilo iš žodžių „Nord“, „North“ – lietuviškai „Šiaurė“. „Nortus“ reiškia aiškią kryptį į viršų, strategiją. Pasitelkdami pasiteisinusias verslo praktikas ir žinias, padedame kitoms įmonėms pasiekti aukščiausių tikslų.

Mūsų komandos vertybės – Įsipareigojimas, Meistriškumas, Užsidegimas, Vienybė ir Nuolatinis tobulėjimas. Tai reiškia, kad savo misiją suprantame kaip stiprų įsitraukimą į kiekvienos įmonės situaciją, geriausios patirties pritaikymą, begalinę motyvaciją, vieningą bendrų tikslų siekimą ir norą kasdien dirbti geriau.

50000
apmokyta darbuotojų
300
įmonių, kurioms padėjome
14
žmonių komanda
790
Sertifikuotų klientų darbuotojų

Misija, vizija, vertybės

misija
Misija

Daugiau efektyvaus ir prasmingo darbo.
Visiems.

vizija
Vizija

Tapti daugiausia vertės klientams sukuriančia procesų tobulinimo organizacija, pirmaujančia regione.

vertybes
Vertybės

Įsipareigojimas
Meistriškumas
Užsidegimas
Vienybė
Nuolatinis tobulėjimas

Klientų pasiekimai

600
PDTV metodų išspręstų problemų
480
įgyvendintų SMED projektų
830
pagal SD organizuotų darbo vietų
1000
pagal TPM prižiūrimų įrengimų
3500
įgyvendintų Kanban projektų
220
VACA ir VSM įgyvendintų projektų
4400
sutvarkytų darbo vietų pagal 5S
30750
įgyvendintų Kaizen idėjų

Klientai

BC Žalgiris
SBA
Girteka
Ignitis group
TELE2
viciunai
Volfas Engelman
baltic petroleum
ermitazas
Vilniaus duona
SKUBA
KG Constructions
BIOK
mantinga
Delamode Baltics
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.